Saraybosna Üniversitesi

bosna hersek saraybosna universitesi

   Saraybosna Üniversitesi oldukça zengin bir geçmişe sahiptir ve geniş bir bölüm yelpazesine sahiptir. Günümüze kadar modern ve çağdaş yaşamın prensiplerinde ilerlemiş, vizyonuyla güçlü köklerin üzerinde yerleşmiş Üniversitedir. Türkiye ve Avrupa’ nın sayılı Üniversiteleri arasında bulunmaktadır. Öğrencilerin seçimlerinde her zaman için ilk tercihleri olan Üniversite, akademisyenleri açısından da gözde olmuştur. Bilim, teknik, güzel sanatlar, tıp ve daha bir çok bölümüyle öğrencileri mesleğinde zirve yapan eğitime davet etmektedir. Balkanların en şöhretli ve bilinen Üniversitesidir. Bosna Hersek’ in başkenti olan Saraybosna bilinen her bölümü kapsamakta, alanını geniş tutmaktadır. Çok sayıda öğrenciyi kabul ederek, yeni nesin öğrencileri mezun ederek imkanlarını genişletmektedir. Ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tüm haklarını sunmakta, çok yönlü eğitim programına dahil etmektedir.

Okuduğunuz bölüm haricinde sosyal aktivitelerde faaliyet gösterebileceksiniz. Taban puanı ve sınav şartı aranmamakla birlikte liseyi bitirmeniz yeterli sayılmaktadır. Saraybosna Üniversitesi ulaşım, harçlar, konaklama gibi ücretler Türkiye ve Avrupa Ülkelerine göre çok daha uygun olmaktadır. Okuyan ve mezun olan öğrencilerin belirttiği avantajlar sizleri de bekliyor. Anadolu Yurtdışı ofislerine gelerek, aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Türkiye’ de alınan eğitimden çok daha ucuz ve avantajlı olduğu Üniversite, aynı zamanda kardeş Ülkeyi tanımanıza da olanak sağlayacaktır. Türkiye’ nin genelinde bulunan ve Bosna-Hersek ile ilgili tüm resmi kayıt işlerini yürüten ofislerimize gelebilirsiniz.

Saraybosna Üniversitesi Bosna Hersek

Üniversite standartların üzerinde bir eğitim performansı sergilemektedir Masrafı da bir o kadar uygundur ki, Türkiye’ ye bakıldığı zaman miktarın ne kadar ekonomik olduğunu görebilirsiniz. Saraybosna Üniversitesi çok fazla rağbet almakta, öğrencilerin kriterlerine cevap vermektedir. Bölüm ağı geniş, eğitmenleri çok donanımlıdır. Çağa ayak uyduran geniş kapsamlı ve vizyonu öğrencilerin başarısı olan okul kayıt şartlarını Anadolu yurtdışı eğitim ofislerimizden öğrenebilirsiniz. Türkiye’ de iyi bölümleri kazanmanın zorluğunu biliyorsunuz. Üstelik sınav stresi heyecan ve kaygıya yer vermektedir. Fakat Saraybosna’ da böyle bir kural yaşamayacak, kendinizi özgürce eğitmenlerinizin bilgi ışığına teslim edeceksiniz. Geniş akademik alanlarda öğrenim görecek, 55 bin öğrenci potansiyeliyle köklü bir geçmişe sahiptir.